ÖZGÜN VE ETKİLEYİCİ İNTERNET SİTESİ TASARIMLARI

Özgün içerik ve tasarımlar.


MedyaMod temel olarak bir web tasarım firmasıdır. Müşterilerimiz için özgün ve etkileyici web tasarımları hazırlarken görüntüye büyük önem veriyoruz. Fakat bizim için daha da önemlisi web sitesinin kullanılabilirliğidir. Web sitenizde firmanızın karakterini müşterilerinizin beğenisine sunarken sizden ve yaptıklarınızdan feyz alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri başvuru kaynaklarımızın en önemlisidir. Bizler şirket bünyemiz içerisinde tam zamanlı olarak çalışmakta olan web tasarımcısı ve geliştiricisi arkdaşlarımızla ve her daim bizi destekleyen grafik tasarım ve fotoğraf ekibimizle müşterilerimize eksiksiz hizmeti tek çatı altından vermek gayretindeyiz. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz işinizi geliştirmenizde etkili olacak önerilerde bulunarak gerek proje aşamasında gerekse iş bitiminde ihtiyaçlarınızı dinliyor ve mümkün olan en hızlı çözümü üretiyor olacaklar.
Kurumsal kimliğiniz doğrultusunda hazırlayacağımız web sitenizin her detayı sizi anlatmalı. Müşterilerinize kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacak benzersiz tasarımları sizin için hazırlıyoruz.

Kontrol Panellerİ ve İsteğe Özel Yazılımlar

 

Kişiye, isteğe özel, kontrol panelli yazılımlar.


Web alanındaki ilerleme her geçen saniye yeni bir çığır açmakta. Bilgi Teknolojileri hatalarımızı ve iş yükümüzü azaltarak hayatımızı kolaylaştırıyor. Günümüz firmaları ise bu gelişimin ürünlerinden olan dinamik web siteleri ile kendilerini global markette temsil ediyorlar. Sizin için size özel olarak hazırladığımız Yönetici Kontrol Paneline güvenli giriş yaparak web sitenizi güncelleyebilir, İş Takip Sisteminizdeki değişikleri gözden geçirebilir veya yeni emirler verebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz.

Panel yazılımlarımızla web sitenizin kontrolünü kendi elinize alın. Size özel hazırlayacağımız iş takip sistemleri ile işinizin hakimi olun. Hata payını azaltın, arşivinizi güçlendirin.

 

İnternet Reklamcılığı

internet reklamcılığı, google seo


İnternet firmanızı tanıtmak için son derece uygun bir mecradır. Düşük maliyetle milyonlara ulaşabilirsiniz. MedyaMod müşterilerinize internet üzerinde ulaşmanız için danışmanlık hizmeti sunar. Müşteri portföyünüzü ve olası müşteri gruplarını tespit ettikten sonra ortaya çıkan tabloyu belirli ölçütlere göre sınıflandırılır. Olası müşterilerinizin ilgisini çekebilecek "Anahtar Kelimer" tespit edilir. Anahtar kelimeler doğrultusunda gerekli kodlar web sitenize eklenir ve sayfa içeriklerinin düzenlenir. SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) adı verilen bu işlem sayesinde müşterilerinizin Google ve benzeri arama sitelerinden yaptıkları aramalarda web sitenizin üst arama sonuçları içerisinde çıkması hedeflenir. Hizmetlerimizden bir diğeri olan Google Adwords Reklamcılığı ile Web sitenizin Google aramalarında en üstte çıkmasını sağlayabiliriz. Google Adwords ve Facebook üzerinden vereceğiniz reklamlarla sizi arayan müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz. Düşük maliyetli bu reklamlar karlılık oranlarınızda büyük etki yaratırlar.

Arama motoru optimizasyonu ile web siteniz Google aramalında üst sıralarda görüntülensin. Google Adwords ve Facebook reklamları sayesinde web sitenizin tanıtımını hedefe yönelik ve uygun maliyet imkanlarıyla yapın.