Dünyada kabul görmüş yeni teknoloji insansız hava araçları, uçuş esnasında – gerçek helikopterlerle aynı şekilde – GPS kullanarak uzaysal konum sabitleme, hassas irtifa ve açı ayarı yapabilme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu sayede istenilen kadraj doğru ve hızlı bir şekilde yakalanır. HD yüksek çözünürlüklü DSLR kameralar ve özel lensler sayesinde baskıya uygun yüksek görüntü kalitesi elde edilir.

Bu sistemler farklı yapı ve özelliklere sahip olup DSLR kameraların dışında sinema kameraları, kızılötesi kameralar ve termal kameraları taşıyabilirler. Projenizin ihtiyacları doğrultusunda firmamıza ait insansız hava araçları ile görüntüleme hizmeti alabilir, dilerseniz size ait sistemler inşaa ederek eğitim ve satış sonrası hizmetlerde verebiliriz. Kullanılan sistemler elektirkli olup tamamen çevre dostudur.

Seri Çekimler

Belirleyeceğiniz zaman periyodlarında seri çekimler yapabiliriz. Böylece projenizin gelişim sürecini  rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hava araçlarımız  projenize ait koordinat ve yüksekliğe gönderilerek farklı zamanlarda aynı noktaları görüntüleyebilmektedir. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan bu yöntem iş programlarının takibi için büyük avantaj sağlamaktadır.

Uçmaktan Korkmayın!

Havadan görüntü alabilmek, teknik yeterlilik ve yüksek uçuş hâkimiyeti gerektirir. Satışını yaptığımız sistemlerde bu tür tecrübeler minimuma indirilmiştir. İPAD veya PC aracılığı ile hava araçınızı tek dokunuşla full otomatik iniş-kalkış yaptırarak istediğiniz koordinata gönderebilirsiniz.

POSTPRODÜKSYON

Yapılan çekimleriniz için tasarımcı kadromuz  size ücretsiz postprodüksyon hizmeti sunmaktadır. Fotoğraf ve video çekimleriniz baskıya ve sunuma hazır hale getirilir.