Web sitenize ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu, bu veriyi saklama ve yayınlama işlemine web hosting denir.

Bir web sitesinin yavaş açılmasının 3 nedeni olabilir. Bunlar web sitesinden kaynaklı kod hataları, servis sağlayıcılardan kaynaklanan sorunlar ve ziyaretcilerin tarayıcı, internet erişimi için kullandığı cihaz yada doğrudan bilgisayarında kaynaklı olabilir.

Site içeriği ve tasarımın mobil cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışması için özellikle yapılandırılması demektir. Kullanıcının ekran boyutuna ve çözünürlüğüne göre uyum sağlar. Web site böylelikle internet bağlantısını ve en az 1 tarayıcıyı destekleyen tüm mobil cihazlara uygun hale gelmiş olur.

Mobil kullanıcılara yönelik büyük kolaylıklar ve daha anlaşılır yararlı web sayfaları sağlar. Bu olası müşteri sayısını artıracağı gibi kullanıcıların her zaman sitenizi ziyaret edebilmelerini sağlayacaktır.

Bunun için belli bir period olmamasına karşın alanınızla ilgili yeni gellişmeleri ekleyerek güncel tutmanız size gündemde tutarak potansiyel web sitesi ziyaretci sayınızı artırabilir.

İstediğiniz gibi içerik yönetim sistemi yardımıyla veri girişi ve çıkışı yapabilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz her bilgisayardan bu güncelleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Domain web sitemizin adı ve adresidir. Domain’i olmayan bir siteye herhangi bir kullanıcı erişemez.

Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan Seo arama motorlarında web sayfalarının daha kolay bir şekilde bulunmasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Arama motorları Arama sonuçlarını listelerken matamatiksel bir yapı kullanarak aranan kelimenin bulunduğu web sayfasını getirmek için uğraşılır ve web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmaktadırlar.

Tüm dil seçenekleri mevcuttur. İstenilen dilde sıkınıtısız bir şekilde sitenizi kullanabilirsiniz.

21. yüzyılın başlarında giderek gelişen iletişim teknolojileri, özellikle sanat gibi medyalar üzerinde kaçınılmaz ve geriye dönüşü olmayan bir etkide bulunmaktadır.Digital Art ile günümüze ayak uydurmuş ve ilgi çekmiş olacak olabildiğince kaliteli reklam şansını yakalamış olacaksınız.

Hedeflediğiniz müşteri kitlesini bilgilendirmek veya onları belirli bir alana teşvik ederek fikirlerinde farklılık yaratmak amacıyla bir takım görsel içerikleri ağ desteği ile uzaktan yöneterek yayınlamanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

Sizin için size özel olarak hazırladığımız Yönetici Kontrol Paneline güvenli giriş yaparak web sitenizi güncelleyebilir, İş Takip Sisteminizdeki değişikleri gözden geçirebilir veya yeni emirler verebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz.

Arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. İngilizce kısaca "SEO" (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Logo bir firmayı, kim oldukları, ne iş yaptıkları, nasıl çalıştıkları gibi sorulara cevap niteliğinde olmalıdır.Özgünlükten ödün vermeden sektöre uygun, pratik ve kullanılabilir olmalı, renk ve yazı stilleri dikkatle seçilmelidir.

Firma/Marka/Hizmet/Ürün ayrıntılı tanıtımlarında, senaryo yazımından ses mixine kadar tüm prodüksiyon ve post prodüksiyon süreçlerinde hizmet vermekteyiz. Her biri alanında profesyonel olan ekibimiz prodüksiyonun her aşamasında sizinle birlikte çalışarak öncelikli müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba sarfeder.

Öncelikle çekim yapılacak alanda keşifler yapılır, hava şartlarına ve ışığa göre ekipmanlar ayarlanır senaryoya bağlı olarak storyboard(Düşünülen senaryoyu görsellestirmek amaciyla çizilen karalamalar.) oluşturulur.Çekim günü pilotumuz hava aracını kontrol ederken kameramanımız da kamera modülünü kullanarak çekim noktalarını gerçek zamanlı izleyerek kayıt işlemini gerçekleştirir.

Sizin temsil ettiğiniz olguya ait bir film firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi gelecek müşterilerinize anlatmanın en kalıcı ve etkileyici yoludur. Sizin için sağlayacağı prestijin yanında yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacaktır.

Tanıtım filmlerini bir başlık altında toplamış olsak da farklı ihtiyaçlara göre sınıflandırabiliriz. Konferans tanım filmi, Fuar tanıtım filmi, Etkinlik tanıtım filmi, Web ve Sosyal Medya tanıtım filmi, Kurumsal tanıtım amaçlı tanıtım filmi gibi birden fazla alanda kullanılmaktadır.

İzleyiciye başka bir açıdan görüntü ayrıcalığı sunan havadan çekimler izleyicinin konuya bağlanmasında büyük etki göstermektedir.

Reklam videoları, tanıtım filmleri gibi profesyonel video içerikli reklam çeşitlerinin tamamında kullanılmaktadır.

İnsansız hava araçları “Drone”lar ile, yeni nesil modern Dronelar profesyonel seviyede video ve fotoğraf çekimlerine olanak sağladığından havadan çekimlerde Droneları kullanıyoruz.

Fotoğraf çekiminden sonra ki bir gün fotoğraflarınızı seçmeniz için sizden talepte bulunuyoruz. Video sahneler zaten belirli bir senaryoya göre yapıldığı için elenecek bir sahne olmayacaktır. Fotoğraflar editlenerek tasarıma hazır hale getiriliyor. Videolar ise editlenerek istenilen video klip ortaya çıkarılıyor.

Çekim tamamlandıktan sonra yapılacak tüm işlemlerin genel adıdır.(Rötüş, renk açmak,baskı vs.)

Kurumsal Kimlik çalışmaları sizin, ürününüzün yada firmanızın, reklamı ve diğer insanlara açılan kapısı olduğu için önemlidir. Kurumsal Kimlik çalışmaları kaliteli olan bir firma kaliteyi yansıtacaktır.